Aryanic
صفحه اصلي > اخبار > اخبار گذشته 

اخبار > برگزاری کارگاه آموزشی ارزیابی و رتبه بندی مراکز آموزش علمی-کاربردی

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی ارزیابی و رتبه بندی مراکز آموزش علمی-کاربردی

دکتر محمد اخباری رئیس محترم دانشگاه در آغاز مراسم، با بیان اینکه دانشگاه جامع علمی-کاربردی با توجه به نظام مهارتی از سایر دانشگاه‌های کشور متمایز است و به دلیل تقاضا محور بودن باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشد، بر ضرورت انجام ارزیابی و رتبه بندی مراکز آموزش تاکید نمودند.

رئیس دانشگاه در ادامه ضمن تاکید اهمیت بیشتر و جایگاه نظارت و ارزیابی در دانشگاه اظهار داشت؛ دانشگاه باید رتبه‌بندی مراکز آموزش را در صدر کارخود قرار داده و در یک بازه زمانی معین با همکاری و تعامل مراکز آموزشی، موسسات ذیربط، واحدهای استانی و سازمان مرکزی انجام دهد.

 در ادامه آقای مهندس جمالزاده سرپرست دفتر نظارت و ارزیابی اهداف نظارت و ضرورت رتبه‌بندی مراکز را تبیین و همچنین آقای بابایی مدیر نظارت و ارزیابی واحد استانی تهران مباحث مرتبط با مبانی ارزیابی و رتبه بندی مراکز آموزشی را برای حاضرین تشریح کردند.

 

سپس آقای قادی پاشا معاون دفتر نظارت و ارزیابی توضیحات لازم را در ارتباط با مراحل اجرایی طرح ارائه و خانم‌ها مهندس صبور و پیری در خصوص نحوه بهره برداری از قابلیت‌های موجود در سامانه‌های دانشگاه در جهت نظارت آنلاین و گزارش‌های تحلیلی از روند برگزاری امتحانات و تشکیل کلاسها را  ارائه نمودند.

در پایان نیز به پرسش‌های حضار پاسخ داده شد.

 


١٣:٢٠ - ١٩ مرداد ١٣٩٤    /    عدد : ١٩٧٣٨    /    تعداد نمایش : ١٣٦٦